 | |  |
|
| Versenyek, találkozók, egyéb |
| Hozzászólni csak bejelentkezés után lehet. |
|
|
|
|
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: Belfegor (2448)
Shadow R.BOG is lett - írjuk rá a serlegre, hogy nemisérdemlimeg!
legközelebb okosabbak lehetünk ilyen helyzetben. főleg én, hogy ott se voltam
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: Belfegor (2447)
Pontosítok, további óvásnak is van helye...
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
"a vezetőbírót hívták, és ő úgy intézkedett... tehát rosszul!" Viszont itt óvásnak bizony jogosan helye van... és nem csak whippet kiállító óvhat... A többi a kiállítókon múlik.
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: Belfegor (2445)
akkor rosszul fogalmaztam: a vezetőbírót hívták, és ő úgy intézkedett... tehát rosszul! anyu mondta, hogy az egész szervezés gázos volt egyébként. az pl. hogy a fiatal felvezetőknél 5 helyezést kell választani, és pontokat adni a helyezetteknek, teljesen kimaradt, annak ellenére, hogy hónapokkal előtte szóltak nekik erről. az meg más tészta, hogy a barzoit következetesen le olasz agarazták a BIS-ben
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: Nia (2444)
A vezetőbíró NEM intézkedett! Ez nem az amit csinált... ha tudja a szabályzatot akkor azt is tudja nem lehet csak úgy átírni a nevezési lapon hogy myílt osztályos és akkor marad a BOB... ez nem így működik, hogy fáj vagy nem fáj... erre SZABÁLYZAT VAN amit be kell tartani!
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: Belfegor (2443)
úgy tudom, a vezetőbíró intézkedett: Kapor megkapta a CAC-ot, Shadownak pedig átírták, hogy nyílt osztály, és maradt a BOB. ami végülis senkinek nem fáj, mert ezekszerint Kapor semmiképp nem lehetett volna BOB... csak nem korrekt... ez van. bár tény, hogy Lory egy életre megtanulta volna, hogy figyeljen a dátumokra
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: Nia (2440)
Nem. Helyesen és szabályszerűen ez úgy működik( kellett volna működnie) hogy mivel kiadták a FGY címet így mégegyszer egyazon napon a fajta nem bírálható el ha ilyen megesik. Tehát Kapor CAC mindenképpen mert a RCAC annyit tesz hogy ha nincs ott az első övé a cím, de a nyílt osztályt mégegyszer NEM LEHET elbírálni... tehát a szabályzat szerint aznap vagyis a mai napon Kapor CAC és Shadow minden mai napi eredménye visszavonásra kerülne és a mai napon nem lett volna BOB whippetben senki. Ha nem Róla van szó akkor sem, és tovább bonyolította volna a helyzetet ha van mégegy nyílt osztályos szuka. Mindezt nem a bírónak kell figyelemmel kísérnie, hanem a helyi szervezet feladata lett volna jó helyre nevezni a kutyát, mármint megfelelő osztályba ha a gazda erre nem figyelt. Ez a gazda felelőssége és a vezetőbíró hibája, hogy ezt a szabályt figyelmen kívűl hagyta.
Ez a kiállítási szabályzat... a vezetőbírónak erre figyelnie kell, és intézkednie.
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: petrezselyem (2441)
én is csináltam már ilyet, tavaly Pécsre még a régi sablont küldtük el, de bírálat előtt átsoroltattam. igaz, félő volt, hogy emiatt nem igazolják vissza a CACIB-ot Csillagnak.
értem én, hogy véletlen, miért csinálná direkt? nyílt osztályból sem kisebb érték a fajtagyőztes cím!
számomra csak fura, mert én észben tartom a kutyáim szülinapját, és felköszöntöm őket
|
| |
 | |  |
|