 | |  |
|
| Hozzászólni csak bejelentkezés után lehet. |
|
|
|
|
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Jamie! Gratu a kis kutyulmányodhoz Aranyos Csak beugrottam, már megyek is. Mindenkinek jó hétvégét!
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: Sir Winston (1672)
Igen, valószinűnek tartom én is, hogy nbagy vadász lesz ő is, ha nem egyenesen a legnagyobb. Majd meglátjuk
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: igmu (1670)
Igen....És nagyon köszönöm! tegnapelőtt este ill éjjel feküdtünk az ágyaon a párommal és dumáltunk, miközben iszonyú dübörgések és fura fujtató, morgászó hangok tőltötték be a lakást, csattogás és kaparászás is volt, és az ágy pereme fölött gyakran felreepült egy papucs, összegabalyodva egy fehér kis testtel felsimerhetetlenül...Nagyon vicces volt az egész. Próbáltunk beszélgetni, de nem hallottuk egymás szavát a fura hangkeveréktől már vagy negyed órája. Végül a párom hitetlenkedő tekintettel rámeredt az ágy pereme fölött fel-felrepülő furcsa jelenségre és megjegyezte: IGAZI kiskutya van a háznál.
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: igmu (1669)
Szia, jó hallani! Na az esőtől az én falkám is egyszerűen kiakad és elkezdenek látványosan haldokolni De azért a tavasz állandó csóválásra kényszeriti őket, és folyton megy a hancur. A tavasznak nem tudnak ellenállni, eső ide vagy oda... Mi az hogy a többi kutya sérvkötővel meg haskötővel? Ez valami vicc???
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: petrezselyem (1667)
Jól látod. Maya nevű testvérével abszolút vitték a boss-szerepet a testvérek között.
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: Sir Winston (1666)
Mindkettő!!!!! De nem vészes a rosszcsontsága, még nem szedett szét semmit, pedig a lehetősége meg volna rá. Viszont egy percre le sem áll, hancurozásával minden szegletet betőlt. A tenyésztő azt mondta róla, hogy ő a "wild one" Nagyon vagány kis dög az biztos, asszem pont ezért tetszik Rufinak is.
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: petrezselyem (1663)
Köszönöm, jól esik a kedvességed.
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: Windhund (1661)
Annyira igy van ahogy mondod!!!!! Hihetetlen kis vagány hóditógép, pedig Ruf szivét elnyerni nem könnyű...neki mégis alig pár nap alatt sikerült. Viszont ha egyszer valaki elnyeri Ruf szivét...azt hiszem, Lunának nagyon jó dolga lesz!
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: petrezselyem (1667)
Úgy látom ez a mozdulat elég jellemző a kis Lunára. Nagy vadász lesz belőle.
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: igmu (1669)
Miért járkálnak a kutyák haskötővel? Én még olyat nem is láttam.
|
| |
 | |  |
|