Whippet Center - 2026.06.13. szombat 05:20 - Antal, Anett névnap
 Főoldal  Fórum  Képtár  Videotár  Kutyatár  Useroldalak  Tenyésztők  Regisztráció  Bejelentkezés  Állatmánia.hu  Az állatorvos válaszol
 
 Frissít  Csökkenő sorrend  Nyitó hsz  Utolsó hsz  Témák
Whippet képek
Hozzászólni csak bejelentkezés után lehet.
Hozzászólás/oldal: 
Oldal: 
Oldalak (222): << 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 [149] 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 >>
rokapu1481. / 22222010.05.07. - 14:29válaszol
Előzmény: Nia (1480)
El. Ö a végtelenségig kedves, bújós és nyugodt. Nekem nem való a "pörgös" kutya. Szobameleg, összebújás, harmónia....a nagyok ebben jók, ki tökélyre víve a szerelmes odaadást :-) - Cini - ki kissé tramplibban :-) - Rubi -, de működik.
Ebbe a sorba kiválóan illeszkedik Can és Marly.
Cannel kivételeztem is amíg többen voltak / bent hempergett velem :-) / de amióta csökkent a létszám, a többiekkel szemben nem tartottam korrektnek a kiváltságokat. Négy kis "csíbort" és hét nagyot viszont bonyolult felügyelni -:-) véletlenül bepipi az ágyra :-) - ráadásul Tapsi nem szereti a kölyköket, Rubi pedig úgy kap oda, hogy előtte nem figyelmeztet. Candy orra bánta már ezt. Jobb a békesség!
hannibal (tag)1482. / 22222010.05.08. - 19:22válaszol
Előzmény: rokapu (1455)
Csak most tudtam visszaolvasni a fórumot. Nem Én alszom Borisszal egy ágyban, hanem Ő alszik énvelem. :hahota:
hannibal (tag)1483. / 22222010.05.08. - 19:26válaszol
Előzmény: vera36 (1479)
Mi az a kis kék golyó?
Mazsolka1484. / 22222010.05.09. - 17:24válaszol
Vigyorgó Prince:





http://gallery.site.hu/d/13663162-1/DSCI8033_Prince.JPG
http://gallery.site.hu/d/13663149-2/DSCI8020_Prince.JPG

Mazsola relax:
Neki már a földön nem oké a napozás... csak a napágyon...
http://gallery.site.hu/d/13663170-2/DSCI8046_Mazsola.JPG

:szív: :szív: :szív: :szív:
Mazsolka1485. / 22222010.05.09. - 17:37válaszol
Egyébként:
Ilyen volt-ilyen lett...




Ilyen volt 10 hónappal ezelőtt, 10 kilogrammosan, megtörten, frusztráltan:
http://gallery.site.hu/d/9740466-2/DSCI4743_p.JPG
http://gallery.site.hu/d/9740470-2/DSCI4744_p.JPG

És ilyen lett, most, 11,5 kilogrammosan, boldogan, büszkén, nyugodtan:
http://gallery.site.hu/d/13331956-2/DSCI7832_Prince.JPG
http://gallery.site.hu/d/13663161-2/DSCI8031_Prince.JPG

És még nagyon sok kép róla:
http://gallery.site.hu/u/mazsi_joey
:szív: :szív: :szív: :szív: :szív: :szív: :szív:
Divna1486. / 22222010.05.09. - 17:56válaszol
Előzmény: Mazsolka (1485)
Szépen kisimult nálad! Hajrá Prince! :szurkol: :szív:
rokapu1487. / 22222010.05.09. - 20:23válaszol
Pennyt lesi Candy....http://gallery.site.hu/d/13666178-1/598.jpg


Brandonnak drukkol Wacly........http://gallery.site.hu/d/13666221-1/594.jpg
rokapu1488. / 22222010.05.09. - 20:31válaszol
:fényképez: http://gallery.site.hu/u/rokaniko__/PP/aab/
rokaniko (tag)1489. / 22222010.05.09. - 20:43válaszol
Előzmény: Mazsolka (1485)
:yes: :kalap: :taps:
Azura1490. / 22222010.05.09. - 21:03válaszol
Előzmény: rokapu (1487)
aranyosak

a második tündéri, ügyes a fotós is :mosoly2:
Oldalak (222): << 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 [149] 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 >>