 | |  |
|
| Hozzászólni csak bejelentkezés után lehet. |
|
|
|
|
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: hannibal (1172)
Izabella:
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: hannibal (1178)
Oké! Jöhet a lóvé a Nestle-től!
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: rokapu (1176)
jujujj!! ez jogdíjjas !
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|

Breakfast at Tiffany's után szabadon, Kávé Eszterrel at Ágyunkban
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: hannibal (1174)
Annyit tudok segíteni, hogy nálunk ilyen színű vipi nem lakik.
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: rokapu (1173)
Ezt nézegetve még inkább kusza. Inkább egy egyértelmű kép kellene.
|
| |
 | |  |
 | |  |
|
| |
 | |  |
|
Előzmény: fviki (1169)
Jól mondja Rokapu: zanzásítják. Nem írják le ennyire bonyolultan, ahnem csak szürke csíkos, vagy tigriscsíkos fehér jegyekkel. Azt szeretném tunni, h Whisky lehet-e szürke vagy szürke csíkos, vagy tigriscsíkos. De lehet, h megkérdezem Szanka Jutkát. És még a mai napig nem tom, mi az az izabella.
|
| |
 | |  |
|