Whippet Center - 2026.06.18. csütörtök 01:01 - Arnold, Levente névnap
 Főoldal  Fórum  Képtár  Videotár  Kutyatár  Useroldalak  Tenyésztők  Regisztráció  Bejelentkezés  Állatmánia.hu  Az állatorvos válaszol
 
 Frissít  Növekvő sorrend  Nyitó hsz  Utolsó hsz  Témák
Whippet képek
Hozzászólni csak bejelentkezés után lehet.
Hozzászólás/oldal: 
Oldal: 
Oldalak (222): << 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 [118] 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 >>
Akiteki1180. / 22222010.03.15. - 13:53válaszol
Előzmény: hannibal (1172)
Izabella: http://www.szelesiza.hu/images/left_middle.jpg
rokapu1179. / 22222010.03.15. - 12:45válaszol
Előzmény: hannibal (1178)
Oké! Jöhet a lóvé a Nestle-től! :hahota:
hannibal (tag)1178. / 22222010.03.15. - 12:04válaszol
Előzmény: rokapu (1176)
jujujj!! ez jogdíjjas:) !
Nia (tag)1177. / 22222010.03.15. - 11:56válaszol
Előzmény: rokapu (1176)
:hahota: :hahota:
rokapu1176. / 22222010.03.15. - 11:20válaszol
http://whippet.ana.hu/keptar/rokaniko/Pastelpearl~20Valentine~27s~20day~20litters~202010~2E02~2E14/3156.jpg

Breakfast at Tiffany's után szabadon, Kávé Eszterrel at Ágyunkban :puszi:
rokapu1175. / 22222010.03.15. - 11:17válaszol
Előzmény: hannibal (1174)
Annyit tudok segíteni, hogy nálunk ilyen színű vipi nem lakik.
:virág:
hannibal (tag)1174. / 22222010.03.15. - 08:28válaszol
Előzmény: rokapu (1173)
Ezt nézegetve még inkább kusza. Inkább egy egyértelmű kép kellene.
rokapu1173. / 22222010.03.15. - 00:27válaszol
http://bellsouthpwp.net/d/d/ddoggone/Homepage/Genetics/Genetics%20old.html
Isabella, is a colour, variously described as pale grey-yellow, pale fawn, pale cream-brown or parchment.
hannibal (tag)1172. / 22222010.03.14. - 23:03válaszol
Előzmény: fviki (1169)
Jól mondja Rokapu: zanzásítják. Nem írják le ennyire bonyolultan, ahnem csak szürke csíkos, vagy tigriscsíkos fehér jegyekkel. Azt szeretném tunni, h Whisky lehet-e szürke vagy szürke csíkos, vagy tigriscsíkos. De lehet, h megkérdezem Szanka Jutkát. És még a mai napig nem tom, mi az az izabella.
rokapu1171. / 22222010.03.14. - 21:35válaszol
Első vacsora http://whippet.ana.hu/keptar/rokaniko/Pastelpearl~20Valentine~27s~20day~20litters~202010~2E02~2E14/31421.jpg
Oldalak (222): << 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 [118] 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 >>